еМагазин

Tag : лаптоп

БАШ НИ Е ЌЕФ

Сонот на гејмерите, лесно може да стане јаве!

Редакција
Играње на најновите игри бараат одлична хардверска конфигурација, тоа подразбира одлична графичка картичка, супер дисплеј, голем простор за складирање и феноменална меморија. Лаптоп Lenovo Gaming...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) НЛБ Банка донираше 60 лаптопи за училишта и ученици од социјално ранливи семејства

Редакција
НЛБ Банка како компанија е континуирано посветена на обезбедување поддршка во општествено одговорни активности особено кај најранливите категории. За време на ковид кризата која нѝ...