еМагазин

Tag : лаптопи

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Македонски Телеком“ го доби тендерот на ДЗС за набавка на 5.650 лаптопи вреден 3,2 милиони евра

Редакција
Државниот завод за статистика по распишаниот тендер за набавка на лаптопи склучи договор со „Македонски Телеком“ – акционерско друштво за електронски комуникации – Скопје. Вредноста...