еМагазин

Tag : Ласкраци

Македонија ТОП СТОРИИ

Заврши „историското“ вештачење за автобуската несреќа кај Ласкарци

Редакција
Бирото за судски вештачења го информирал Основниот кривичен суд Скопје дека вештите лица досега ги спровеле сите неопходни увиди и анализи за сообраќајната несреќа кај...