еМагазин

Tag : лажна пријава

Бизнис ТОП СТОРИИ

Лажна пријава за бомба на скопскиот аеродром, летовите продолжуваат нормално

Редакција
Согласно информацијата добиена од Министерството за внатрешни работи, би сакале да ве известиме дека единиците на МВР ги завршија проверките на Меѓународниот Аеродром Скопје и...