еМагазин

Tag : лажни наградни игри

Бизнис ТОП СТОРИИ

Повторно лажни наградни игри со злоупотреба на Охридска и Комерцијална банка

Редакција
На социјалните мрежи повторно се појавија лажни постови за наградни игри на Охридска и Комерцијална банка. „Во текот на вчерашниот ден се појави Фејсбук страница...