еМагазин

Tag : Ле фе фе

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) Македонски ученици со прекрасна „домашна изведба“ на музиката од „Пиратите на Карибите“

Редакција
Диригентот Ле Фи Фи на својот Јутјуб канал објави видео од несекојдневна домашна изведба на музика од филмот „Пиратите од Карибите“ на младите музичари-ученици во...