еМагазин

Tag : Лејк вју

CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) Предлог-место за патување по завршување на корона кризата: Хотел „Лејк вју“ во Отешево

Редакција
Хотелот „Лејк вју“ се наоѓа во Отешево на Преспанско езеро во склоп на Националниот парк Галичица. Хотелските соби располагаат со wi-fi, мини-фрижидер, ТВ, балкон, сопствено...