еМагазин

Tag : Лешоски

Македонија ТОП СТОРИИ

Дарко Лешоски со „Послание до Европјаните“: Испадна дека ние сме господа. Ама баш господа за сите вас, членки

Редакција
Поетот Дарко Лешоски, на својот Фејсбук профил го коментира т.н. француски предлог, а неговиот статус масовно се споделува на социјалните мрежи. Ви го пренесуваме истиот:...