еМагазин

Tag : Лескоец

Локално

Го натепал во обложувалница

Редакција
На 25.05.2019 година во 22,00 часот К.Ч.(39) од с.Лескоец пријавил дека истиот ден околу 20,30 часот во спортска обложувалница во с.Лескоец-охридско бил физички нападнат од...