еМагазин

Tag : лежалка

Балкан

(ВИДЕО) Хит на социјалните мрежи: “Тепачка“ за лежалка во Ханиоти

Редакција
На социјалните мрежи низ Балканот масовно се споделува видео на кое се гледа како туристи во Ханиоти во Грција се во „поход“ на лежалки. Видео:...