еМагазин
Image default
Балкан

(ВИДЕО) Хит на социјалните мрежи: “Тепачка“ за лежалка во Ханиоти

На социјалните мрежи низ Балканот масовно се споделува видео на кое се гледа како туристи во Ханиоти во Грција се во „поход“ на лежалки.

Видео: ExYu Info/You tube

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Стадо диви свињи предизвикале сообраќајка: Македонска државјанка повредена близу Кукуш

Редакција

Ципрас лобира кај Пахор: Отсега нашиот сосед да го викате „Северна Македонија“

Редакција

(Видео) Отстранета една од најголемите авио-бомби од НАТО бомбардирањето на Србија

Редакција