еМагазин

Tag : лиде лиде

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Лиде Лиде конечно се запозна со министерот Филипче

Редакција
Жената која на социјалните мрежи е позната како Лиде Лиде, конечно се запозна со министерот за здравство Венко Филипче. Таа стана популарна по бројните јавни...