еМагазин

Tag : Лигата на шампионите

Спорт ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) „We Are the Champions“: Како изгледаше доделувањето на пехарот на тимот на Вардар

Редакција
Македонскиот ракометен клуб по втор пат ја освои Европа и Лигата на шампионите. Во видеото погледнете како изгледаше церемонијата на доделувањето на пехарот. Додека сите ракометари...