еМагазин

Tag : лизгалишта

Бизнис ТОП СТОРИИ

Австриска компанија го доби тендерот на Агенцијата за млади и спорт за монтажа на седум лизгалишта вреден 227.000 евра

Редакција
Агенцијата за млади и спорт по распишаниот тендер за монтажа, изнајмување и демонтажа на седум лизгалишта во општините Охрид, Битола, Куманово, Струмица, Центар, Гостивар и Тетово...