еМагазин

Tag : лосион

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Лосион за тело од Lush, Dream cream: Прва помош за чувствителна, иритирана или кожа која што била долго на сонце

Редакција
Прва помош за чувствителна, иритирана или кожа која што била долго на сонце. Dream cream e направен од смирувачка мешавина од овесно млеко, лаванда и...