еМагазин

Tag : ловџи

Локално

Ловџии му го убиле кучето на штипјанец

Никола Осило
На 08.12.2018 година во 17,00 часот во Секторот за внатрешни работи Штип Г.Г. (47) од Штип пријавил дека истиот ден во 11,30 часот додека го...