еМагазин

Tag : Луан Старова

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Почина академик Луан Старова

Редакција
На 80 годишна возраст денеска почина академик Луан Старова, објави вечерва неговото семејство на Фејсбук. – Со голема болка ве известуваме дека денеска почина нашиот...