еМагазин

Tag : Лудус

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Видео) Прв пат во Македонија: Со виртуелен шоуром претставена модната колекција на „Лудус“

Редакција
„Лудус” ја промовираше последната колекција за есен/зима 2021/22 година насловена „Пост-родовост Поглавје IV” со дигитална кампања и виртуелен шоурум. Новиот начин на претставување е во...