еМагазин

Tag : луксузни

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео+фото) Меѓу нив и 5 службеници на МВР: Приведени 18 лица за криумчарење луксузни автомобили

Редакција
Во спроведена координирана полициска акција насочена кон лица инволвирани во криумчарење на луксузни моторни возила на подрачјето на СВР Скопје, како и на подрачјата на...