еМагазин

Tag : Маја Трендафилова Макрадули

Бизнис

Макрадули не гледа конфликт на интереси во тоа што фирма на неговата сопруга добила државни тендери

Редакција
Порталот Лидер објави дека компанијата во „Опен мајнд солушнс“ каде еден од сопствениците е сопругата на заменик министерот за животна средина и просторно планирање, Јани Макрадули, Маја...