еМагазин

Tag : маало

Локално

Во Општина Центар се враќаат маалските полицајци

Редакција
Во соработка со Министерството за внатрешни работи, во секое маало во Општина Центар се враќаат полициските редари-позорникари, соопшти градоначалникот на Општина Центар, Горан Герасимовски. Тој...