еМагазин

Tag : магационер

Бизнис ТОП СТОРИИ

Кој сака да биде магационер во Американската амбасада во Скопје, плата 901 евро месечно

Редакција
Во тек е огласот на Американската амбасада во Скопје во кој се бара магационер за неверојатна плата за оваа професија за наши услови, од 901...