еМагазин

Tag : магичен конец

Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Во Штип поставен споменик „Магичен конец“ во чест на текстилните работници

Редакција
Во Штип е поставен споменик „Магичен конец“ во чест на текстилните работници. Симболот во чест на златните раце на работниците е поставен на локација парк...