еМагазин

Tag : магионичар

Балкан

(ВИДЕО) Ципрас стана магионичар

Редакција
Традиционално, грчкиот премиер Алексис Ципрас, заедно со својата сопруга Бети Базиана, за Божик прими деца од различни краеви на државата. Тој подели и подароци, а неговиот...