еМагазин

Tag : Магнетик

ТОП СТОРИИ Убава приказна

(Галерија) Модната компанија Магнетик приреди „модна фузија”: Настан кој го разбуди градот

Редакција
Вчеравечер, Младинскиот културен центар во Скопје беше збирно место за љубителите на модата, кои имаа прилика да ги проследат ексклузивните модни ревии на италијанските брендови...
Забава

(Фото) Каролина Гочева прекрасна во боите на PINKO и Magnetik

Редакција
Една од најпознатите македонски пејачки Каролина Гочева на својот Фејсбук профил објави фотографија од сесијата на Козјак каде носи модели на ПИНКО и Магнетик насловена...