еМагазин

Tag : Македоннка

Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Прекршочна постапка за Македонка која графит „Смрт за шиптари“ преиначила во „Смрт за омразата, љубов за сите“

Редакција
Скопјанката Гордана Пирковска Змијанац со изненадување го добила известувањето од МВР дека против неа е поведена прекршочна постапка затоа што бришела пораки со говор на...