еМагазин

Tag : Македонска банкарска асоцијација

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Никој нема право да изнесува небулозни наводи и обвинувања“: Реакција на МБА за обвинувањата од Костовски

Редакција
Македонската банкарска асоцијација (МБА), во името на сите свои членки – банките, штедилниците, Клириншката куќа и Македонското кредитно биро изразува најoстар протест и отфрлање на...