еМагазин

Tag : Македонско археолошко друштво

Македонија ТОП СТОРИИ

Македонското археолошко друштво за законските измени за Бехтел и Енка: Собранието менува закон во полза на бизнисот, а на штета на културното наследство

Редакција
Македонското археолошко друштво, археолошка фела и стручните лица во установите за заштита на културното наследство се целосно вчудоневидени од дрскиот Предлог на група пратеници во...