еМагазин

Tag : Макпетрол пром гас

Бизнис ТОП СТОРИИ

„Макпетрол пром-гас“ го доби тендерот на Градската општа болница „8-ми Септември“ за набавка на гас вреден 348.000 евра

Редакција
ЈЗУ Градска општа болница „8-ми Септември“ Скопје по распишаниот тендер за набавка на природен гас склучи договор со друштвото за трговија „Макпетрол пром-гас“ ДООЕЛ Скопје....