еМагазин

Tag : малди

Македонија ТОП СТОРИИ

Иако беше најавено дека до 15 мај сите пријавени ќе добијат термин, помладите сепак ќе почекаат за вакцина, најави Филипче

Редакција
Иако беше најавено дека сите што до 30 април се пријавиле за вакцина до 15 мај ќе добијат пораки за термин, министерот за здравство Венко...