еМагазин

Tag : мали сипианици

Локално ТОП СТОРИИ

Невакцинираните нема да бидат примени во градинка: Во Скопје за еден ден 488 деца добија МРП вакцина

Редакција
Министерство за здравство информира дека денеска до 19:00 часот вакцинирани се вкупно 488 деца со МРП вакцина. Од Министерството апелираат до сите родители да ги...