еМагазин

Tag : маллетник

Локално

Тешко повреден малолетник по удар од возило на МВР

Редакција
На 30.10.2019 во 11.35 часот после кружниот тек од улиците „Коста Новаковиќ“ и „Ангел Димовски“, патничко моторно возило „опел астра“, сопственост на МВР, управувано од...