еМагазин

Tag : Марија Зоксимовска

БАШ НИ Е ЌЕФ

Новогодишни пакетчиња од ОКТА за децата од соседните основни училишта

Редакција
ОКТА и годинава ги израдува децата од основните училишта кои се наоѓаат во близина на седиштето на компанијата во општина Илинден, информираат од компанијата. Сите...