еМагазин

Tag : Маријана Рогожарска-Поповска

Македонија ТОП СТОРИИ

Штипските советници од СДСМ не ги потпишуваат свечените изјави додека не се корегираат со уставното име на државата

Редакција
Штипските советници од СДСМ стојат на ставот дека свечената изјава, која вчера ја добиле од општинските служби, не ја потпишуваат, оти не е валидна, а...