еМагазин

Tag : Мари Хвала

Балкан

(Видео) Бизарности од посетата на рускиот претседател: Момче од Србија доби фризура а ла Путин

Редакција
Србија се уште не може да се соземе од посетата на рускиот претседател Владимир Путин и речиси секојдневно излегуваат баналности поврзани со восхитот кон светскиот...