еМагазин

Tag : Марта Арсовска Томовска

Балкан ТОП СТОРИИ

Марта Арсовска Томовска добитник на Плакетата за мир, заедно со Јелена Ѓоковиќ и отец Предраг Поповиќ

Редакција
Марта Арсовска Томовска, директорка на Тимот за дигитализација во Kабинетот на премиерот на Србија е една од добитничките на Плакетата на мир, која ја доделува...