еМагазин

Tag : Мебел Ви

Убава приказна

Нова инвестиција на Мебел-Ви во Кавадарци, попуст до 40 отсто до крајот на јули

Редакција
Мебел-Ви ги известува сите клиенти и партнери дека и официјално започна со работа новиот продажен центар во Кавадарци. Од таму додаваат дека супер модерниот објект...