еМагазин

Tag : салон

БАШ НИ Е ЌЕФ

(Галерија) Отворен новиот продажен салон, инженеринг и сервисен центар на ЕНЕРГИЈА доо

Редакција
ЕНЕРГИЈА продолжи да ја шири својата продажна мрежа во Скопје, а овој пат на ред беше нов продажен салон во населба Визбегово на површина од...
БАШ НИ Е ЌЕФ

БК мебел со нов најголем продажен салон поблиску до вас

Редакција
Компанијата БК мебел, позната по висококвалитетен мебел и најголеми акции и промоции на мебел, отвора нов продажени  салон со ексклузивен мебел со големина од 1.500...
Локално

Техномаркет отвора маркет во скопски Аеродром

Редакција
Со внимателно избран асортиман и атрактивни цени на производите од бела техника, телевизори и голем број апарати за домаќинство, „Техномаркет“ отвара уште еден маркет. Со...
БАШ НИ Е ЌЕФ

Купи го лесно „фиат 500“: Моделите од семејството на „фиат 500“ со 0% учество

Редакција
Fiat Македонија започна кампања под мотото “Fiat Easy Buy”, која ви нуди единствени финансиски поволности за да набавите еден од новите модели на Fiat 500,...
Убава приказна

Нова инвестиција на Мебел-Ви во Кавадарци, попуст до 40 отсто до крајот на јули

Редакција
Мебел-Ви ги известува сите клиенти и партнери дека и официјално започна со работа новиот продажен центар во Кавадарци. Од таму додаваат дека супер модерниот објект...