еМагазин

Tag : атланта

Свет ТОП СТОРИИ

(ВИДЕО) Осум жени убиени во салони за масажа во одделни инциденти во околината на Атланта 

Редакција
Осум лица се убиени синоќа во три одделни инциденти со стрелање во салони за масажа во околината на Аталанта, Џорџија, јави Њујорк тајмс. Четворица загинале...