еМагазин

Tag : Муслиу

Македонија

Новиот директор на Агенцијата за разузнавање, Муслиу: Назначен сум од Пендаровски зад кого застана и ДУИ

Редакција
Новиот директор на Агенцијата за разузнавање, Ерол Муслиу во изјава за Аласат-М вели дека не може да ги коментира забелешките од ДУИ за неговото назначување...