еМагазин

Tag : нахрани

Да помогнеме

Четврта хуманитарна акција „Нахрани 10.000“

Редакција
На 19 локации пред поголемите супермаркети во шест градови во земјава граѓаните утре од 10 до 18 часот ќе можат да донираат храна за ранливите...