еМагазин

Tag : накитен

Локално ТОП СТОРИИ

(Галерија) Како Охрид е накитен за Нова година: Со туристи или без, убав е нашиот бисер

Редакција
Општина Охрид објави фотографии на нивната веб-страница како е накитен Охрид за Нова година и престојните празници. Имајќи ја предвид корона кризата, во Охрид годинава...