еМагазин

Tag : Наташа Апостолска

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Која е судијката Елена Илиевска-Јосифовиќ која донесе условна казна за обвинетиот за сообраќајката пред „Млечен“

Редакција
Пресудата за страотната сообраќна несреќа која се случи во 2018 година и во која тетовчанката Наташа Апостолска го загуби својот сопруг Гоце Димитриевски и нероденото дете,...