еМагазин

Tag : Наташа Поп Трајкова

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

Каков имот пријавила Наташа Поп Трајкова, новиот обвинител во ОЈО за гонење организиран криминал и корупција

Редакција
еМагазин во серијал ќе Ви пренесе каков имот до Државната комисија за спречување корупција (ДКСК) пријавиле новите обвинители во Основното јавно обвинителство за гонење организиран...