еМагазин

Tag : непрележани

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Доктор Кунгуловски: Непрележаните и невакцинираните ќе продолжат да ги полнат болниците, се додека не стекнат некаков имун одговор

Редакција
Доктор Горан Кунгуловски коосновач на Лабораторијата за генетика и персонализирана медицина при Клиниката „Жан Митрев“ на неговиот Фејсбук-профил прави анализа на тоа што укажуваат последните...