еМагазин

Tag : Нервен слом

Забава ТОП СТОРИИ

(Видео) „Нервен слом” – нов сингл и видео запис од ПМГ Колектив

Редакција
„Нервен слом“ е насловот на новата песна на скопскиот култен бенд ПМГ Колектив, кој со 9 албуми во неполни 20 години е еден од најпродуктивните...