еМагазин

Tag : Невена

Да помогнеме

Апел за помош: Актерката Тања Кочовска ја бара мајка си, која боледува од алцхајмерова болест

Редакција
Актерката Тања Кочовска на својот Фејсбук профил објави апел за помош за пронаоѓање на мајка и, која боледува од алцхајмерова болест. „Дечки ова е мајка...