еМагазин

Tag : Нијагарините водопади

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Нијагарините водопади во боите на македонското знаме

Редакција
По повод Денот на независноста на Македонија, Нијагарините водопади беа осветлени во боите на македонското знаме. Во Загреб, Хрватска, пак фонатаните беа осветлени во боите...