еМагазин

Tag : Нина Нинковиќ

Балкан ТОП СТОРИИ

(Фото) Браќа од Риека продаваа крофни за таткото на Нина од Нови Сад

Редакција
Нина Нинковиќ (11) од Нови Сад, Србија, која предизвика голем интерес со својата хумана акција – со продавање да собере пари за нејзиниот татко, го...
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Нина која продаваше крофни за да собере пари за лечење на татко ѝ, ја доби сликата од македонскиот дизајнер Кардула

Редакција
Нина Нинковиќ од Нови Сад, која продаваше крофни за да собере пари за лекување на нејзиниот татко, го доби постерот од македонскиот графички дизајнер Зоран...