еМагазин

Tag : нуркачки

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Галерија) Нуркање на 2.218 м.н.в. на Големо езеро Пелистер

Редакција
Членови на нуркачкиот клуб „Амфора„ викендов нуркаа на 2.218 метри надморска висина на Големо езеро Пелистер на Пелистер, информираат од клубот на нивната Фејсбук страна....